انشا

انشا درباره ذهن شلوغ

در این مطلب از سایت موضوع، انشا درباره ذهن شلوغ برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

✍انشا درباره ذهن شلوغ ✍

مقدمه:
ذهن من، مانند یک میدان شلوغ و پر جنب و جوش است. افکار، مانند رهگذران، در آن به سرعت عبور می‌کنند. گاه، این افکار، مثبت و امیدوارکننده هستند و گاه، منفی و ناامیدکننده. گاه، ذهنم غرق در خاطرات گذشته است و گاه، نگران آینده.

بدنه:
افکار در ذهن من:
در ذهن من، افکار مختلفی وجود دارند. افکار مربوط به کار، درس، خانواده، دوستان، سرگرمی‌ها و … . گاه، این افکار، آنقدر زیاد و سریع می‌آیند و می‌روند که ذهنم را آشفته و پریشان می‌کنند.

احساسات در ذهن من:
در ذهن من، احساسات مختلفی نیز وجود دارند. شادی، غم، خشم، ترس، عشق، نفرت و … . گاه، این احساسات، آنقدر قوی و ناگهانی هستند که کنترل آنها دشوار می‌شود.

خاطرات در ذهن من:
در ذهن من، خاطرات زیادی از گذشته وجود دارد. خاطرات خوب و بد، خاطرات شاد و غم‌انگیز. گاه، این خاطرات، به طور ناخواسته به ذهنم می‌آیند و مرا تحت تاثیر قرار می‌دهند.

آینده در ذهن من:
ذهن من، گاه به آینده نیز فکر می‌کند. به اهدافی که می‌خواهم به آنها برسم، به آرزوهایی که دارم و به چالش‌هایی که در پیش دارم. گاه، فکر کردن به آینده، باعث اضطراب و نگرانی من می‌شود.

کنترل ذهن:
کنترل ذهن، کار آسانی نیست. اما، با تمرین و تلاش، می‌توان تا حدی آن را کنترل کرد. من سعی می‌کنم با افکار مثبت، ذهن خود را آرام کنم. با مدیتیشن و یوگا، سعی می‌کنم اضطراب و نگرانی خود را کاهش دهم. با ورزش و فعالیت‌های بدنی، سعی می‌کنم انرژی‌های منفی خود را تخلیه کنم.

نتیجه گیری:
ذهن من، دنیای من است من سعی می‌کنم از این دنیا، به بهترین نحو استفاده کنم. با افکار مثبت، با احساسات خوب، با خاطرات خوش و با امید به آینده، سعی می‌کنم دنیای ذهنی خود را به مکانی زیبا و آرام تبدیل کنم.

امیدواریم که این انشا مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا