کسب و کار شما

بهترین شهر عمان برای زندگی و مهاجرت

بسیاری از مردم تصور مبهمی در مورد بهترین شهر عمان برای زندگی دارند، اما اگر برای زندگی این مکان را انتخاب می کنید بهتر است بدانید عمان کشوری ساحلی، صحرایی با کوه‌ها، میراث تاریخی و فرهنگی غنی و مردمی انسان دوست که چون جواهری در میان کشورهای عربی می درخشد. مسقط یکی از بهترین شهرهای عمان است که زندگی در آن برای مهاجران مناسب است.

مسقط هشتمین شهر عمان و بهترین شهر برای نقل مکان و زندگی می باشد. از لحاظ جهانی مسقط بهترین شهر در میان ده شهر برتر جهان برای زندگی است. بیشترین دلیل این امر قیمت خانه، هزینه‌های زندگی، متوسط حقوق، شرایط آب و هوایی، تعداد رستوران‌ها و فضاهای سبز، سرعت اینترنت و امید به زندگی می باشد.

در ادامه درباره تنوع اقتصادی، فرهنگی و هزینه های زندگی یکی از بهترین شهرهای عمان برای زندگی آشنا می شویم تا اگر مناسب زندگی دیدید با خیال راحت آن را انتخاب کنید.

بهترین شهر عمان برای زندگی و کار از جنبه های متنوع

1. تنوع اقتصادی

مسقط یکی از بهترین شهرهای عمان برای زندگی است. این مکان بیشترین درآمدش را از فروش نفت و گاز بدست می آورد. همینطور از طریق گردشگری 45000 شغل جدید ایجاد شده است. مسقط خود محل مرکز خرید عمان است و نقطه عطفی برای زندگی در عمان می باشد.

2. هزینه ها

حدود دو سوم (950000) از جمعیت 1.5 میلیونی مسقط مهاجر هستند. این آمار به این دلیل است که مسقط یکی از کم هزینه ترین شهرهای خاورمیانه برای مهاجران است. جالب است، بدانید مسقط 103مین شهر از 209 شهر جهانی از لحاظ هزینه های کم زندگی است.

3. میراث فرهنگی

یکی دیگر از دلایل مسقط به عنوان بهترین شهر عمان برای زندگی میراث فرهنگی غنی آن است. میراث فرهنکی مسقط را می توانید در موزه ملی دو هزاره ساله آن مشاهده کنید.

4. مناظر طبیعی

مناظر عمان در کنار بیابان، کوه‌ها و سواحل قرار گرفته است به همین علت می توانید آخر هفته های هیجان انگیزی را در صحراهای شن و ماسه ای به همراه فعالیت‌های شترسواری و غواصی در میان مرجان ها و لاک پشت ها انجام دهید.

5. راحتی سفر کردن

فرودگاه بین المللی مسقط با ظرفیت 20 میلیون مسافر در سال بهترین فروگاده در خاورمیانه است که راحتی سفر را برای شهروندان مسقط فراهم کرده است.

6. مکانی عالی برای آرامش

طبیعت آرام این کشور تمام آنچه را که برای استراحت و یافتن آرامش نیاز دارید را به شما القا می کند و به دلیل زود تعطیل شدن فروشگاه ها آرامش شهر بیشتر می شود.

7. تمیزترین شهر جهان

در عمان قوانین مربوط به تمیزی به شدت رعایت می شود و جاده ها و خیابان ها همیشه تمیز و زیبا هستند.

8. مهمان نوازی

اگر اهل عمان هم نباشید، مردن این شهر استقبال بی نظیری از شما می کنند و در مهمان نوازی سرآمد می باشند. شما همیشه با تعارف خرما، قهوه و میوه هایی مانند موز، پرتقال، سیب، هلو، گلابی و انگور، انواع کیک تازه، کلوچه و حلوای عمان شما را غافلگیر می کنند.

9. ساختمان های تجاری و مسکونی

الخویر محله ای منحصر به فرد در مسقط است که ساختمان های تجاری و مسکونی و تعداد زیادی مغازه، رستوران، کافه، کلینیک و مراکز پزشکی دارد.

در آخر اینکه می توان گفت بهترین شهر عمان برای زندگی، مسقط با وجود رتبه چهارم در شاخص آموزش عالی در سراسر جهان، بهترین مقصد گردشگری، کشور و اقتصاد مدرن و پر رونق و رعایت حقوق زنان است.

مهاجرت ما را به یادگیری یک زبان جدید وامیدارد. اگر مقصد شما کشورهای عربی است ما برای رسیدن به این هدف در کنار شما هستیم. عربی پلاس دانش شما را در خصوص یادگیری مکالمه عربی خلیجی به خصوص مکالمه عربی عمانی و مکالمه عربی اماراتی بالا می برد.

منابع:

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا