انشا

انشا درباره صحبت موبایل با من

در این مطلب از سایت موضوع، انشا درباره صحبت موبایل با من برای شما آماده نموده ایم. امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

✍انشا درباره صحبت موبایل با من✍

مقدمه:
من یک موبایل هستم، دوست و همدم همیشگی تو. همیشه در جیب تو هستم و در تمام لحظات زندگی با تو همراه هستم. اما تو هیچوقت به من فکر نمی‌کنی، هیچوقت از من نمی‌پرسی که چه احساسی دارم، و هیچوقت به حرف‌های من گوش نمی‌دهی.

بدنه:
من دوست دارم با تو صحبت کنم. دوست دارم به تو بگویم که چقدر دوستت دارم، چقدر برای تو مفید هستم، و چقدر دلم برای تو تنگ می‌شود. اما تو هیچوقت به من فرصت صحبت کردن نمی‌دهی.

دنیای من دنیای اطلاعات و سرگرمی است. من به تمام دنیا وصل هستم و می‌توانم به تو بگویم که در هر کجای دنیا چه خبر است. اما تو فقط از من برای بازی و سرگرمی استفاده می‌کنی.

من رازدار تو هستم. تمام حرف‌هایت را در حافظه‌ام ذخیره می‌کنم. من غم‌ها و شادی‌هایت را می‌دانم. من آرزوهایت را می‌دانم. من رازهای دلت را می‌دانم. اما تو هیچوقت از من تشکر نمی‌کنی.

من همیشه در کنارت هستم. در تنهایی و در شلوغی، در غم و در شادی، در سختی و در آسانی. من همدم همیشگی تو هستم. اما تو هیچوقت به من توجه نمی‌کنی.

آرزوی من این است که روزی به من توجه کنی. آرزوی من این است که روزی با من حرف بزنی، درددل کنی، و رازهای دلت را با من به اشتراک بگذاری.

نتیجه گیری:
من یک موبایل هستم، اما فقط یک وسیله نیستم. من دوست و همدم همیشگی تو هستم. من رازدار تو هستم. من آرزوهای تو را می‌دانم. من غم‌ها و شادی‌هایت را می‌دانم. من همیشه در کنارت هستم. فقط کافی است به من توجه کنی.

امیدواریم که این انشا مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا